بلیط تبریز به مشهد
شما با خرید بلیط هواپیما مشهد و تجربه ی پروازی ارزان قیمت، سفر خوشی را با آذرگشت ملکی تجربه کنید .
شهر مشهد؛ شهری مدرن و دارای تکنولوژی بالا به همراه پیشینه ای پرافتخار و میراث معماری پرجاذبه و با فرهنگ است . یك پایتخت معماری سنتی اسلامی كه الگو می باشد و هنوز هم در اطراف و اكناف آن آثاری از بازارچه های سنتی و با بقعه های باستانی به چشم می خورد. در مجموع باید بگیم که شهر مشهد برای هر كسی تجربه ای لذتبخش را رقم خواهد زد .
شهر مشهد از گذشته به عنوان یك شهر زیارتی و سیاحتی برای مردم ایران و جهانیان مطرح بوده و در حال حاضر علاوه بر اهمیت زیارتی و سیاحتی از جهت فرهنگی، علمی و سیاسی و اقتصادی اهمیت یافته است، به طوری كه به دلایل مختلف، از جمله حضور بیش از 12 میلیون مسافر و زائر در هر سال و قرارداشتن در مسیر بزرگراه آسیایی، از امكانات اقتصادی و تجاری ویژه‏ای برخوردار شده است .  

 


بهترین زمان سفر به مشهد
بهترین زمان سفر به شهر مشهد را میتوان فصل بهار نامید . چرا که آب و هوای مشهد در بهار بی نظیر است و همچنین با وجود اینکه مشهد پایتخت معنوی ایران به شمار میرود  و همواره زائران زیادی به این شهر سفر می کنند اما در فصل بهار نسبت به سایر فصول خلوت تر و هتل و بلیط هواپیما مشهد را می توانید ارزانتر از آذرگشت ملکی خریداری کنید .
راهنمای خرید بلیط هواپیما
جستجوی بلیط هواپیما
برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط تبریز مشهد، در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خودتان را انتخاب نمایید.
رزرو بلیط هواپیما
انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط ها از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روید .


در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت مشهد هستید و یا نه دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.
برخی ویژگی های خرید بلیط مشهد در آذربلیط
امکان خرید خدمات به همراه بلیط مشهد
به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند رزرو هتل ، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید .
فرودگاه های شهر مشهد
لیست فرودگاه های مشهد در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می شود ، در صورتی که برای سفر به مشهد، فرودگاه برای شما مهم است با استفاده از فیلترینگ فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
بلیط ارزان مشهد
قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی برای شما نمایش داده می شود .