هواپیمایی اترک
عدم سرویس دهی
ایرلاین دولتی
مقر اصلی : فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه بجنورد
سال تاسیس : 1391
  • تعداد هواپیما: 3 فروند
  • ICAO: ATR
  • IATA: AK
  • English Name: Atrak Air
  • آدرس : تهران، ابتدای شهرک اکباتان، خیابان شهید نفیسی، پلاک 3، ساختمان اترک
  • شماره تماس : 47201252 - 021
معرفی شرکت هواپیمایی اترک
هواپیمایی اترک یکی از ایرلاین‌های خصوصی ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده است. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بجنورد و فرودگاه مهرآباد واقع شده است. شهرهای کانونی دیگر شرکت هواپیمایی اترک، مشهد و کیش هستند.


تاریخچه هواپیمایی اترک
این شرکت هواپیمایی پس از اخذ مجوزهای داخلی و بین‌المللی، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد. پس از شش سال، فعالیت اترک تعلیق شد. ایرلاین اترک، سه فروند ایرباس ۳۲۰ داشت که با هدف تجهیز و نوسازی ناوگان خود، آنها را به شرکت هواپیمایی دیگری به نام ایرتور واگذار کرد.
مقاصد داخلی اترک
اصفهان اهواز آبادان بجنورد
بندرعباس بوشهر تهران شیراز
کرمانشاه کیش --- ---
مقاصد خارجی اترک
این شرکت هواپیمایی مقاصد خارجی ندارد.
مقاصد پرواز داخلی و خارجی
برای مشاهده و مقایسه کلیه مقاصد داخلی و خارجی هواپیمایی اترک و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

توامندی های ایرلاین اترک

● آغاز آموزش شرکت هواپیمایی کاسپین از سال 1393 طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری با مدیریت جناب کاپیتان علیرضا خانجانی ● تاسیس ساختمان مرکز آموزشی کاسپین از سال 1396 ● فعالیت مرکز آموزشی در زمینه‌های عملیات پرواز (خلبانی، مهمانداری و دیسپچری)، فنی و مهندسی (CAMO، خط پرواز و انبارفنی) و زمینی (بازرگانی (خدمات فرودگاهی، فروش، ایستگاه)، حراست، اداری، پشتیبانی و کیترینگ) ● دریافت مجوز چک رده C هواپیمای MD-۸۰ از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ● دریافت گواهینامه Part-۱۴۵ در سطح Line Maintenance در سال ۲۰۱۴ ● کسب رتبه اول در رشته اطلاع رسانی در نهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در سال 1392
مشخصات فنی ناوگان و کلاس نرخی پرواز
کاسپین در حال حاضر دارای ۶ فروند هواپیمای بوئینگ ام. دی و ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ می‌باشد. برای مشاهده کلیه مشخصات فنی ناوگان هواپیمایی اترک و کلاس های نرخی هواپیمایی اترک و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیما اترک
در حال حاضر هواپیمایی اترک هیچ گونه پروازی ندارد و هواپیماهای خود را واگزار کرده است. در صورت برقراری مجدد پروازها، بلیط های این شرکت هواپیمایی در وبسایت آذربلیط در دسترس خواهد بود.
پشتیبانی تلفنی بلیط هواپیما
شماره ثابت 3137 - 041

شماره ثابت 77 331 333 - 041
پشتیبانی بخش تور سایت
شماره ثابت 3137 - 041

شماره همراه 0062 - 766 - 0914
پشتیبانی آنلاین بلیط هواپیما
تلفن 24 ساعته 3137 - 567 - 0903

ایمیل support@azarbilit.ir