هواپیمایی کاسپین
در حال سرویس دهی
ایرلاین دولتی
مقر اصلی : فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران
سال تاسیس : 1371
  • تعداد هواپیما: 8 فروند
  • ICAO: CPN
  • IATA: IV
  • English Name: Caspian Airlines
  • آدرس : جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، پشت کلانتری ۱۵۰، کوچه هواپیمایی کاسپین.
  • شماره تماس : 44535052-5 - 021
معرفی شرکت هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین از جمله اولین ایرلاین‌های خصوصی ایران است. کاسپین فعالیت خود در صنعت حمل و نقل هوایی را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی همواره در تلاش بوده با به کارگیری پرسنل مجرب، پروازهای ایمنی برای مسافران خود در مسیرهای داخلی و خارجی فراهم نماید. ایرلاین کاسپین همچنین امکاناتی مانند پارکینگ ناوگان، رمپ، آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سنگین و کیترینگ ارائه می‌دهد. قطب اصلی این ایرلاین در تهران است. در این مطلب از آذربلیط، قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد کاسپین ایرلاین برای شما عزیزان ارائه دهیم.

مقاصد داخلی کاسپین
آبادان اصفهان اهواز بندرعباس
بوشهر تبریز تهران چابهار
رشت زاهدان تهران ساری
شیراز عسلویه کرمانشاه کیش
ماهشهر مشهد یزد ---
مقاصد خارجی کاسپین
استانبول ازمیر اسپارتا
بغداد اربیل نجف
سلیمانیه دبی ---
مقاصد پرواز داخلی و خارجی
برای مشاهده و مقایسه کلیه مقاصد داخلی و خارجی هواپیمایی کاسپین و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

توامندی های ایرلاین کاسپین

● آغاز آموزش شرکت هواپیمایی کاسپین از سال 1393 طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری با مدیریت جناب کاپیتان علیرضا خانجانی ● تاسیس ساختمان مرکز آموزشی کاسپین از سال 1396 ● فعالیت مرکز آموزشی در زمینه‌های عملیات پرواز (خلبانی، مهمانداری و دیسپچری)، فنی و مهندسی (CAMO، خط پرواز و انبارفنی) و زمینی (بازرگانی (خدمات فرودگاهی، فروش، ایستگاه)، حراست، اداری، پشتیبانی و کیترینگ) ● دریافت مجوز چک رده C هواپیمای MD-۸۰ از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ● دریافت گواهینامه Part-۱۴۵ در سطح Line Maintenance در سال ۲۰۱۴ ● کسب رتبه اول در رشته اطلاع رسانی در نهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در سال 1392
مشخصات فنی ناوگان و کلاس نرخی پرواز
کاسپین در حال حاضر دارای ۶ فروند هواپیمای بوئینگ ام. دی و ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ می‌باشد. برای مشاهده کلیه مشخصات فنی ناوگان هواپیمایی کاسپین و کلاس های نرخی هواپیمایی کاسپین و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیما کاسپین
برای داشتن سفری راحت با پروازهای هواپیمایی کاسپین، به وب سایت آذربلیط مراجعه کرده و پس از انتخاب مسیر مورد نظرتان به آسانی بلیط هواپیمایی کاسپین را با بهترین قیمت خریداری کنید. اگر در خرید بلیط هواپیمایی کاسپین در وبسایت آذربلیط با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته آذربلیط تماس بگیرید.
پشتیبانی تلفنی بلیط هواپیما
شماره ثابت 3137 - 041

شماره ثابت 77 331 333 - 041
پشتیبانی بخش تور سایت
شماره ثابت 3137 - 041

شماره همراه 0062 - 766 - 0914
پشتیبانی آنلاین بلیط هواپیما
تلفن 24 ساعته 3137 - 567 - 0903

ایمیل support@azarbilit.ir