قشم ایر
در حال سرویس دهی
ایرلاین دولتی
مقر اصلی : فرودگاه مهرآباد، امام خمینی تهران، فرودگاه دیرستان جزیره قشم
سال تاسیس : 1372
  • تعداد هواپیما: 20 فروند
  • ICAO: QSM
  • IATA: QB
  • English Name: Qeshm Air
  • آدرس : جزیره قشم، بلوار امام قلی خان، میدان گلها، شرکت بین المللی هتل‌های سورینت قشم
  • شماره تماس : 35335161 - 076
معرفی شرکت هواپیمایی قشم ایر
شرکت هواپیمایی قشم ایر یکی از ایرلاین‌های موفق و مشهور دولتی می‌باشد. قشم ایر به خاطر کیفیت بالای پروازها، با کارکنان مجرب و خوش برخورد و خدمات فوق العاده‌ای که در پروازها به مسافرین خود ارائه می‌دهد امروزه به یکی از شرکت‌های هواپیمایی معروف در ایران تبدیل شده است که همه روزه پروازهای داخلی و خارجی متعددی را به مسافران خود ارائه می‌دهد. اگر قصد خرید بلیط قشم ایر را دارید، در ادامه با ما در آذر بلیط همراه باشید تا به اتفاق هم این ایرلاین ایرانی را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه هواپیمایی قشم ایر
در سال ۱۳۷۲ ایرلاین قشم با نام فراز قشم فعالیت خود را با مالکان خصوصی خود آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی که در ابتدا تنها ۲ فروند هواپیمای اجاره‌ای داشت در سال ۱۳۷۵، با انعقاد قراردادهایی جدید با هواپیماهای پهن پیکر، پروازهایی را به مقصد تهران - قشم، قشم - دبی و قشم - شانگهای چند شهر دیگر ایران انجام داد. هواپیمایی قشم تا سال ۱۳۷۹ تعداد هواپیماهای خود را به ۷ فروند رساند و به این ترتیب میزان پروازها و فعالیت‌های خود را زیاد کرده و توسعه بخشید. مالکین این شرکت در سال ۱۳۸۵ تصمیم به واگذاری این شرکت گرفتند. و در نهایت در سال ۱۳۸۸ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم متعلق به بابک زنجانی، صاحب این شرکت گردید. سرانجام در تاریخ هجدهم دی ماه سال ۹۱ رسما نام این شرکت هواپیمایی به "هواپیمایی قشم ایر" تغییر پیدا کرد و دو سال بعد هم به دلیل مشکلات ایجاد شده توسط بابک زنجانی مالکیت آن به شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران واگذار شد. لازم به ذکر است که ایرلاین قشم ایر در بین سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ به بیشترین میزان پروازها رسید.
  • آدرس دفتر تهران: بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، روبه روی سه راه فرودگاه خیابان شهید ریاحی، پلاک 12، ساختمان قشم ایر
  • شماره تماس : 47990000 - 021
مقاصد داخلی قشم ایر
آبادان ارومیه اصفهان اهواز
بندرعباس بندر چابهار بندر ماهشهر بوشهر
بیرجند تبریز تهران جاسک
خوی رشت زابل زاهدان
ساری سنندج سهند شیراز
قشم کرمان کرمانشاه کیش
گرگان لار مشهد یزد
مقاصد خارجی قشم ایر
دبی نجف بغداد
باکو باتومی جده
قونیه مسقط صحار
مقاصد پرواز داخلی و خارجی قشم ایر
برای مشاهده کلیه مقاصد داخلی و خارجی هواپیمایی قشم ایر و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

مشخصات فنی ناوگان و کلاس نرخی پرواز
شرکت هواپیمایی قشم ایر متشکل از ۲۴ فروند هواپیما می‌باشد که ۱۳ فروند آن فعال است. این ناوگان، مجموعه‌ای از هواپیماهای دور برد و برد متوسط را شامل میشود که بیش از ۳۰۰۰ صندلی را در اختیار مسافران این شرکت هواپیمایی قرار داده است. برای مشاهده کلیه مشخصات فنی ناوگان و کلاس های نرخی هواپیمایی قشم ایر و سایر ایرلاین های داخلی دکمه زیر را کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیما قشم ایر
جهت خرید بلیط قشم ایر به قسمت جستجوی پرواز وبسایت آذربلیط مراجعه نمایید و پس از انتخاب شهر مبدا، شهر مقصد و تاریخ مورد نظر، لیست پروازهای قشم ایر را مشاهده کنید. پس از انتخاب پرواز مورد نظر، مشخصات خود را وارد کرده و به راحتی بلیط قشم ایر را خریداری نمایید. پشتیبانی 24 ساعته آذربلیط نیز آماده پاسخگویی به سوالات شماست.
پشتیبانی تلفنی بلیط هواپیما
شماره ثابت 3137 - 041

شماره ثابت 77 331 333 - 041
پشتیبانی بخش تور سایت
شماره ثابت 3137 - 041

شماره همراه 0062 - 766 - 0914
پشتیبانی آنلاین بلیط هواپیما
تلفن 24 ساعته 3137 - 567 - 0903

ایمیل support@azarbilit.ir