راهنمای نصب اپلیکیشن اندروید آذربلیط

راهنمای ویدیویی نصب اپلیکیشن اندروید آذربلیط

این بخش که قسمت آغاز آموزش می باشد مهمترین گام در استفاده از اپلیکیشن آذربلیط است. اگر با نحوه نصب اپلیکیشن های اندرویدی آشنایی داشته باشید، می دانید که نصب آنها کار راحتی بوده ولی در هر حال در این قسمت ما برای شما ویدیو آموزش نصب اپلیکیشن آذربلیط را تهیه کرده ایم که شما با دیدن این قسمت قادر خواهید بود به راحتی برنامه را نصب و استفاده نمایید. در صورتی که از علاقه مندان به آموزش تصویری و گام به گام هستید، در پایین این ویدیو، آموزش متنی این مطلب را نیز برای شما تهیه کرده ایم که می توانید براحتی مطالعه فرمایید.


آموزش قدم به قدم نصب اپلیکیشن اندروید آذربلیطاز اینکه اپلیکیشن اندروید آذربلیط را انتخاب کرده اید، بسیار خرسندیم. تمام تلاش همکاران فني و تحقيق و توسعه ما بر پايه سهولت کار شما مشتري گرامي استوار است. پروسه نصب اپلیکیشن بسیار راحت می باشد و توجه شما را به مراحل زیر جلب می نماییم.

1. در گام اول اگر اپلیکیشن روی گوشی شما نصب نیست از همین گام شروع به ادامه آموزش کنید ولی اگر قبلا نصب کرده اید دیگر نیازی به خواندن ادامه این آموزش لازم نیست. در ابتدا به منوی اصلی رفته و چک کنید که این برنامه نصب نیست. شما به روش های مختلف می توانید اپلیکیشن را دانلود کنید مثل لینک مستقیم و یا نصب از کافه بازار. ما در اینجا طریقه نصب از هر 2 روش را توضیح می دهیم. در روش نصب از طریق دانلود لینک مستقیم برنامه، روی این لینک کلیک کنید تا عملیات دانلود شروع شود. معمولا فایل هایی که در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید دانلود می شوند، در بخش download ذخیره می گردند. جهت دسترسی به فایل دانلودی شما از طریق اپلیکیشنی که قطعا روی تمامی گوشی ها نصب است به حافظه گوشی مراجعه می کنید و پوشه download را باز کرده و فایل دانلود شده را می توانید دیده و کلیک کنید تا نصب آغاز گردد. اسم این برنامه در ورژن های مختلف اندروید و برندهای مختلف گوشی متفاوت است ولی عموما با نام myfile و یا file و یا اگر هم به این اسم نتوانستید پیدا کنید می توانید آیکون پوشه رو در لیست برنامه های خود پیدا کنید.2. بعد از کلیک روی فایل نصبی برنامه، عملیات نصب اپلیکیشن آغاز می گردد. اگر موقع نصب با چنین پیامی مواجه شدید که اعلام می کند برنامه به دلایل امنیتی نیاز به گرفتن مجوز دارد بایستی مراحل زیر را انجام دهید ما در این قسمت تمامی پیام هایی که ممکن است رخ دهد را بصورت کامل توضیح داده ایم. در صورت مشاهده هر گونه پیام دیگری که ممکن است رخ دهد، احتمالا مربوط به خرابی فایل دانلودی شما می باشد که شاید ناقص یا بصورت صحیح دانلود نشده است که شما باید خودتان مجددا دانلود کنید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. با دیدن این پنجره نیاز است حتما روی دکمه setting کلیک کرده تا به پنجره تنظیمات نصب برنامه بروید و این تنظیمات را برای خود فعال کنید. در نسخه های جدید اندروید مراحل زیر را دنبال کنید اما در سایر نسخه های اندروید شما می توانید به بخش setting مراجعه کرده و در قسمت security به دنبال گزینه ای با محتوای allow installation of app from unknown sources باشید که دکمه فعال/غیرفعال کردن دارد و این گزینه را فعال کنید.


3-1. وارد قسمت تنظیمات شوید
3-2. روی قسمت Apps and notifications کلیک کنید
3-3. در قسمت پایین روی Advanced کلیک کنید
3-4. در پنجره باز شده در قسمت آخر روی گزینه Special app access کلیک کنید.


3-5. در اینجا لیستی از دسترسی های مختلفی رو مشاهده می کنید که شما باید روی Install unknown apps کلیک کنید.
3-6. در اینجا شما لیست اپلیکیشن هایی که در صورت نصب نیاز به تایید دارند رو مشاهده می کنید که ما چون با نرم افزار chrome دانلود کرده ایم مشاهده می کنید که Not Allow نوشته شده، پس آن را انتخاب می کنیم تا این گزینه رو فعال کنیم.
3-7. در این صفحه تنها یک گزینه وجود دارد با نام Allow from this Source که باید آن را فعال کنید.


4. بعد از گذر از این مرحله نوبت به این می رسد که ادامه روند نصب را دنبال کنید روی Install کلیک کنید تا سیستم عامل اندروید شروع به نصب برنامه بکند.در صورت نصب موفق، به شما پیغام با موفقیت نصب گردید رو نشان خواهد داد و درانتها پیام شما هم میتوانید با کلیک روی open برنامه را باز کنید و یا با مراجعه به منوی اصلی برنامه روی آن کلیک کنید تا اجرا شود.


5. با اجرای آذربلیط صفحه زیر باز می شود و چون شما برای اولین بار برنامه رو اجرا می کنید یک سری تنظیمات در پشت صفحه انجام میگیرد که بسته به میزان سرعت گوشی، میزان حافظه گوشی متفاوت است. در زیر صفحه این پیغام نیز برای شما نشان داده می شود که بعد از انجام تنظیمات به صفحه اصلی برنامه هدایت می شوید.


مطلب قبلی

راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن اندروید آذربلیط

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیط