راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیط

راهنمای ویدیویی ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیط

این بخش که بخش دوم آغاز آموزش می باشد مهمترین گام در استفاده از اپلیکیشن آذربلیط است. اگر با نحوه نصب اپلیکیشن های اندرویدی آشنایی داشته باشید، می دانید که نصب آنها کار راحتی می باشد و ما در قسمت قبلی ویدیو آموزش نصب اپلیکیشن آذربلیط را آموزش داده ایم. در این بخش شما با دیدن این قسمت قادر خواهید بود به راحتی در آذربلیط ثبت نام نمایید. اگر از علاقه مندان به آموزش تصویری و گام به گام هستید، در پایین این ویدیو، آموزش متنی این مطلب را نیز برای شما تهیه کرده ایم که می توانید براحتی مطالعه فرمایید.


آموزش قدم به قدم ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیطاز اینکه اپلیکیشن اندروید آذربلیط را انتخاب کرده اید، بسیار خرسندیم. در ادامه برای شما پروسه ثبت نام در آذربلیط را بصورت کامل و گام به گام آموزش داده ایم.

1. در ابتدا از طریق منوی اصلی آیکون اپیلیکیشن آذربلیط را پیدا کرده و سپس آن را انتخاب نمایید تا برنامه اجرا گردد.2. در ادامه روند ثبت نام، شما با کلیک روی آیکون بالا سمت راست، میتوانید منوی اصلی آذربلیط را مشاده فرمایید. در پایین این منوی روی قسمت ورود کلیک کنید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. این صفحه در واقع صفحه ورود به اپیلیکیشن می باشد. شما اگر قبلا از طریق وب سایت یا اپلیکیشن های موبایل در آذربلیط ثبت نام کرده باشید می توانید اطلاعات خود از قبیل ایمیل و رمز عبور را وارد کنید و وارد اپلیکیشن شوید. اما در صورتی که ثبت نام نکرده باشید باید روی لینک حساب کاربری ندارید؟ثبت نام کنید کلیک بکنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.


4. این مرحله که مهمترین قسمت این آموزش می باشد، لازمه وارد کردن صحیح اطلاعات بوده چرا که اشتباه در نوشتن ممکن است اطلاعات کاربری شما را به شخص دیگری فرستاده و اگر شما این اطلاعات را در سایر سایت ها نیز بکار برده باشید عواقب جبران ناپذیری برای شما خواهد داشت.
1. در قسمت شماره همراه، شماره تلفن موبایل خود را بدون 09 وارد نمایید و حتما دقت کنید که شماره تلفن اشتباهی وارد ننمایید. زمانی که ثبت نام شما در سایت تکمیل گردید اطلاعات به این شماره ارسال می گردند. دقت فرمایید که در صورتی که در خرید بلیط، ایرلاین تاخیر داشته باشد و یا پرواز کنسل شده باشد از طریق همین شماره به اطلاع شما خواهد رسید.
2. در قسمت بعدی شما باید اطلاعات ایمیلی که به آن در حال حاضر دسترسی دارید را وارد نمایید. در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید وارد اکانت ایمیل خود شوید بهتر است آن ایمیل را وارد ننمایید چرا که بعد از ثبت نام اطلاعات به ایمیل ثیت شده، فرستاده می شوند. نکته مهم دیگری که وجود دارد زمانی که بلیط خریداری می کنید هم فایل الکترونیکی بلیط برای شما ارسال می شود و شما میتوانید در صورت لزوم از این بلیط پرینت تهیه فرمایید. نکته آخر قضیه مربوط به زمانی می باشد که شما رمز عبور خود را فراموش کرده اید و در این مورد حتما و حتما بایستی دسترسی شما به شماره تلفن و ایمیل ثیت شده وجود داشته باشد.
در این مرحله شما بایستی رمز عبوری برای خود تعریف کنید و در کادر پایین نیز همین رمز عبور را تکرار نمایید.
با کلیک روی قوانین و مقررات شما می توانید قوانین هر ایرلاین را بصورت جداگانه مشاهده و مطالعه فرمایید.


5. بعد از ثبت نام بصورت اتوماتیک شما وارد حساب کاربری خود می شوید و برای چک کنید که وارد حساب کاربری خود شده اید یا نه می توانید با کلیک روی منو ایمیل شما و مقدار اعتباری که در حساب خود دارید را مشاهده می کنید.


مطلب قبلی

راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن اندروید آذربلیط

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیط