راهنمای شارژ کیف پول از اپلیکیشن اندروید آذربلیط

راهنمای ویدیویی شارژ کیف پول اپلیکیشن اندروید آذربلیط

در این بخش که قسمت آخر آموزش می باشد آموزش شارژ کیف پول از اپلیکیشن اندروید آذربلیط را برای شما توضیح داده ایم. برای تسریع در فرآیند خرید بلیط مخصوصا بلیط های چارتری که به دلیل قیمت پایین و زود پر شدن ظرفیت سریع تر از بلیط سسیستمی به فروش می روند داشتن شارژ کیف پول در این مواقع سبب شده شما به درگاه بانک هدایت نشوید و همان لحظه از اعتبار خود هزینه را پرداخت کنید.


آموزش قدم به قدم شارژ کیف پول از اپلیکیشن اندروید آذربلیط1. در ابتدا شما از طریق منوی اصلی اندروید، اپلیکیشن آذربلیط را انتخاب و برنامه باز شده و در نهایت صفحه اصلی آذربلیط را مشاهده می کنید.2. در قدم بعدی شما حتما باید وارد حساب کاربری خود شوید. روی آیکون سمت راست کلیک کنید و وارد منوی اصلی برنامه شوید. اگر وارد حساب کاربری خود نشده باشید زمانی که روی دکمه افزایش اعتبار کلیک می کنید صفحه ورود برای شما باز می شود و شما باید اطلاعات مشخصات ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. مقدار مبلغ افزایش اعتبار را در صفحه باز شده وارد نمایید. توجه کنید این مبلغ به ریال می باشد. بعد از کلیک روی دکمه تایید شما به درگاه بانک هدایت می شوید و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی حساب کاربری شما به مبلغی که وارد کرده بودید شارژ می شود.


مطلب قبلی

راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در سایت آذربلیط