راهنمای دانلود اپلیکیشن آذر بلیط


راهنمای دانلود اپلیکیشن آذر بلیط در iOS (آیفون)

هم اکنون اپلیکیشن آذر بلیط برای کاربران سیستم عامل iOS در گوشی ها و دستگاه های شرکت اپل از قبیل iPhone، iPad قابل دسترس می باشد. مسافران گرامی می توانند از این پس با اپلیکیشن آذر بلیط در هر کجا که هستند به صورت آنلاین و بدون هیچ گونه معطلی بلیط خود را تهیه کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل قدم به قدم نصب اپلیکیشن آذر بلیط را برای شما شرح دهیم.

            لازم به ذکر است به علت وجود تحریم ها در ایران، کاربران گوشی های آیفون ملزم به دریافت اپلیکیشن از یکی از اپ استور های ایرانی می باشد. آذر بلیط هم اکنون در اپ استور ایرانی "سیب اپ" و "آی اپس" قابل دانلود و استفاده می باشد.

            توجه: مسافر عزیز به دلیل بروز برخی مشکلات احتمالی توصیه می شود از نسخه وب اپلیکیشن که در ادامه ذکر گردیده است، استفاده نمایید.

نسخه وب اپلیکیشن آذر بلیط که به صورت رایگان در اختیار کاربران و مسافرین گرامی قرار گرفته است، نیازی به نصب اپ استور های ایرانی همچون سیب اپ ندارد. با ما همراه باشید تا مراحل قدم به قدم نصب وب اپلیکیشن آذر بلیط را برای شما شرح دهیم.

نسخه وب اپلیکیشن آذر بلیط

 

Apple home screen

1. ابتدا وارد مرورگر سافاری شوید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.  به وب سایت azarbilit.ir مراجعه کنید  و کلید  را لمس کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. گزینه Add to Home Screen را لمس کنید. مراحل نصب به پایان رسید و شما می توانید از صفحه اصلی خود از آذر بلیط استفاده نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


راهنمای دانلود برنامه سیب اپ (پیش نیاز آذر بلیط)

 

 

 

1. از وب سایت https://sibapp.com/ ابتدا اقدام به نصب اپلیکیشن نمایید.

2. پس از دریافت سیب اپ وارد قسمت setting دستگاهتان شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. سپس وارد قسمت General  شوید.

 

 

 

 

 

4. در پایین صفحه بخش profile  یا device management  را لمس کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

5. سپس گزینه ی mohajer… را لمس کنید.

 

 

 

 

 

 

6. در این قسمت گزینه ی Trust Mohajer را انتخاب کرده و در پنجره ی باز شده دوباره Trust  را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

7. در نهایت باید عبارت Verified در مقابل نام توسعه دهنده نمایش داده شود که به معنای اتمام مراحل نصب می باشد و شما می توانید از برنامه ی سیب اپ استفاده کنید.

پس از آن شما می توانید وارد برنامه سیب اپ شده و با جستجو ی آذر بلیط و یا Azarbilit اپلیکیشن آذر بلیط را نصب نمایید.

 

 

 

 

 


راهنمای دانلود اپلیکیشن آذر بلیط در آندروید

 

هم اکنون اپلیکیشن آذر بلیط برای کاربران سیستم عامل آندروید قابل دسترس می باشد. مسافران گرامی می توانند از این پس با اپلیکیشن آذر بلیط در هر کجا که هستند به صورت آنلاین و بدون هیچ گونه معطلی بلیط خود را بلیط تهیه کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا تنها در سه مرحله نصب اپلیکیشن آذر بلیط را برای شما شرح دهیم.

 

 

1. شما می توانید به راحتی اپلیکیشن آذر بلیط را از کافه بازار نصب نمایید. برای این کار در کافه بازار وارد منوی "جستجو" شوید.

 

 

 

 

2.  پس از جستجوی عبارت "آذر بلیط" منوی مقابل ظاهر می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. وارد منوی اپلیکیشن آذر بلیط شده و گزینه ی "نصب" را انتخاب نمایید.  پس از نصب شما می توانید از اپلیکیشن آذر بلیط استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در ابتدای اجرای برنامه جهت انجام تنظیمات اولیه اجرای اپلیکیشن کمی طول خواهد کشید.