راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی

راهنمای ویدیویی استرداد بلیط داخلی و خارجی

بعضی مواقع پیش می آید که به دلیل برخی اتفاقات مجبور به تغییر زمان بلیط پرواز و یا مجبور به کنسلی بلیط پرواز خود کنید. اتفاقی که بسته به هر ایرلاین برای شما جریمه خواهد داشت و ایرلاین از پول شما مقداری را کسر کرده و مابقی وجه را به حساب شما واریز کند. در این قسمت از آموزش نحوه کنسل کردن بلیط پرواز داخلی و خارجی را برای شما از سایت آذربلیط بصورت کامل در ویدیو شرح داده ایم.
در صورتی که می خواهید با آموزش تصویری و متنی بلیط خود را کنسل کنید در بخش پایین ویدیو این آموزش نیز برای راحتی شما عزیزان توصیح داده شده است.


آموزش کامل نحوه استرداد بلیط داخلی و خارجیپس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما از آذربلیط می‌توانید در صورت نیاز بلیط خود را استرداد نمایید. به منظور استرداد آنلاین بلیط هواپیما، فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1. در گام نخست وارد وبسایت آذربلیط شوید.


صفحه اصلی وب سایت آذربلیط

2. اگر از پیش ثبت نام کرده باشید، از منوی بالای سایت، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.


وارد کردن اطلاعات کاربری یا ثبت نام در آذربلیط

3. در مرحله بعد، روی گزینه مشاهده سوابق خرید کلیک نمایید.


مشاهده سوابق خرید
آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

4. در صفحه سوابق خرید، لیست بلیط های خریداری شده توسط حساب کاربری شما نمایش داده می شود. بلیطی را که می خواهید استرداد کنید، از لیست پیدا کرده و روی گزینه درخواست استرداد در مقابل بلیط کلیک نمایید.

صفحه سفارشات و استردادها


4. شماره بلیط و نام و نام خانوادگی نمایش داده شده را یک بار دیگر کنترل کنید. در صورت صحیح بودن، روی گزینه درخواست استرداد کلیک نمایید تا درخواست شما تکمیل گردد.5. در نهایت، جدولی به نمایش در می آید که اطلاعاتی از قبیل شماره بلیط استرداد شده، رفرنس، قیمت اولیه بلیط، مالیات، جریمه و مبلغ استرداد شده درج شده است.

نکات مهم در استرداد اینترنتی بلیط هواپیما
در صورت عدم مشاهده بلیط در سوابق خرید و یا درخواست استرداد بلیط No Show، کنسلی پرواز توسط ایرلاین یا تاخیر و تعجیل بیش از 2 ساعت با شماره 0413137 یا 09035673137 تماس بگیرید.مطلب قبلی

راهنمای خرید بلیط خارجی

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای شارژ کیف پول در سایت آذربلیط