راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی از اپلیکیشن ios آذربلیط

راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی از اپلیکیشن ios آذربلیط

بعضی مواقع پیش می آید که به دلیل برخی اتفاقات مجبور به تغییر زمان بلیط پرواز و یا مجبور به کنسلی بلیط پرواز خود کنید. اتفاقی که بسته به هر ایرلاین برای شما جریمه خواهد داشت و ایرلاین از پول شما مقداری را کسر کرده و مابقی وجه را به حساب شما واریز کند. در این قسمت از آموزش نحوه کنسل کردن بلیط پرواز داخلی و خارجی را برای شما از اپلیکیشن ios آذربلیط بصورت کامل در ویدیو شرح داده ایم. در صورتی که می خواهید با آموزش تصویری و متنی بلیط خود را کنسل کنید در بخش پایین ویدیو این آموزش نیز برای راحتی شما عزیزان توصیح داده شده است.


راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی از اپلیکیشن ios آذربلیطپس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اپلیکیشن ios آذربلیط می‌توانید در صورت نیاز بلیط خود را استرداد نمایید. به منظور استرداد آنلاین بلیط هواپیما، فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1.در گام نخست وارد وب اپلیکیشن آذربلیط شوید.2. بعد از کلیک روی آیکون آدمک در سمت چپ بالای صفحه، صفحه ای باز می شود که شما بایستی اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود را وارد کنید و وارد شوید. بعد از ورود اگر روی آیکون آدمک کلیک کنید با صفحه زیر مواجه خواهید شد. شما برای استرداد بلیط باید روی قسمت مشاهده سوابق خرید کلیک کنید.


در سالی که گذشت هواپیمایی قطر و اتحاد جزو لوکس ترین هواپیمایی ها انتخاب شدند.

3.در این صفحه لیست سوابق خرید خود را مشاده می کنید. برای درخواست استرداد بلیط ابتدا بلیط خود را از لیست پیدا کرده و صفحه را به سمت چپ کشیده تا گزینه درخواست استرداد را مشاهده فرمایید.


4. وقتی روی گزینه درخواست استرداد کلیک کردید صفحه زیر باز می شود که مشخصات کامل اطلاعات بلیط شما را نشان می دهد. در این بخش نحوه دریافت مبلغ استرداد خود را انتخاب کنید و حتما به یاد داشته باشید که در پایین این قسمت تیک گزینه پذیرش قوانین و مقررات را بزنید تا دکمه درخواست استرداد برای شما فعال شود.مطلب قبلی

راهنمای خرید بلیط خارجی از اپلیکیشن ios آذربلیط

در سالی که گذشت هواپیمایی قطر و اتحاد جزو لوکس ترین هواپیمایی ها انتخاب شدند.
مطلب بعدی

راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن اندروید آذربلیط