راهنمای نصب اپلیکیشن ios آذربلیط

راهنمای نصب اپلیکیشن ios آذربلیط

این بخش قسمت آغاز آموزش می باشد و اولین گام در استفاده از اپلیکیشن ios آذربلیط می باشد. نصب اپلیکیشن های ios کار راحتی است ولی در هر حال در این قسمت ما برای شما ویدیو آموزش نصب اپلیکیشن ios آذربلیط را تهیه کرده ایم که شما با دیدن این قسمت قادر خواهید بود به راحتی برنامه را نصب و استفاده نمایید. در صورتی که از علاقه مندان به آموزش تصویری و گام به گام هستید، در پایین این ویدیو، آموزش متنی این مطلب را نیز برای شما تهیه کرده ایم که می توانید مطالعه فرمایید.


آموزش قدم به قدم نصب اپلیکیشن ios آذربلیطاز اینکه اپلیکیشن ios آذربلیط را انتخاب کرده اید، بسیار خرسندیم. تمام تلاش همکاران فني و تحقيق و توسعه ما بر پايه سهولت کار شما مشتري گرامي استوار است. پروسه نصب اپلیکیشن بسیار راحت می باشد و توجه شما را به مراحل زیر جلب می نماییم.

1. در گام اول اگر اپلیکیشن روی گوشی شما نصب نیست از همین گام شروع به ادامه آموزش کنید ولی اگر قبلا نصب کرده اید دیگر نیازی به خواندن ادامه این آموزش لازم نیست. در ابتدا یک مرورگر در گوشی خود باز کنید مثل safari و آدرس www.azarbilit.ir را وارد نمایید. وب سایت برای شما باز شده و در ابتدای صفحه شما با پیغام نصب برنامه مواجه می شوید. به دلیل وجود تحریم هایی که از سوی شرکت اپل برای اپلیکیشن های ios در ایران پیش آمد، اکثر برنامه هایی که امروزه توسعه داده می شوند نیازمند انجام تراکنش بانکی می باشند و در مرحله ای شما را به درگاه بانکی هدایت می کنند و این اقدام از سوی اپل برای کاربران ایرانی مسدود گردید، اکثر توسعه دهندگان را به این فکر وا داشت که با ایجاد وب اپلیکیشن ها که در واقع همان نسخه سبکی از وب سایت می باشد و کاربر می تواند به راحتی عملیات خود را از این طریق انجام دهد رو آوردند.2. زمانی که شما روی دکمه نصب کنید کلیک کنید با صفحه زیر مواجه می شوید که در واقع شما را با نحوه نصب برنامه آشنا می کند. در این مرحله شما باید روی دکمه share در پایین وسط صفحه با رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. در صفحه ای که برای شما باز می شود در انتهای صفحه تقریبا، یک گزینه به اسم Add to Home Screen وجود دارد. روی آن کلیک کنید.


4. در این صفحه که به شما اطلاع رسانی می کند آیکون آذربلیط در صفحه Home Screen گوشی شما قرار است نمایان شود و شما این کار را با کلیک روی دکمه Add که در بالا سمت راست است انجام میدهید. نصب برنامه به پایان می رسد.


5. نصب برنامه به اتمام رسیده و شما می توانید به Home Screen رفته و آیکون برنامه آذربلیط را مشاهده فرمایید. با کلیک روی آن برنامه اجرا شده و شما می توانید خدمات درخواستی خود را از این طریق انجام دهید.


مطلب قبلی

راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن اندروید آذربلیط

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن اندروید آذربلیط