راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن ios آذربلیط

راهنمای ویدیویی ثبت نام در اپلیکیشن ios آذربلیط

این بخش که بخش دوم آغاز آموزش می باشد مهمترین گام در استفاده از اپلیکیشن آذربلیط است. ما در قسمت قبلی ویدیو آموزش نصب اپلیکیشن ios آذربلیط را آموزش داده ایم. در این بخش شما با دیدن این قسمت قادر خواهید بود به راحتی در آذربلیط ثبت نام نمایید. اگر از علاقه مندان به آموزش تصویری و گام به گام هستید، در پایین این ویدیو، آموزش متنی این مطلب را نیز برای شما تهیه کرده ایم که می توانید براحتی مطالعه فرمایید.


آموزش قدم به قدم ثبت نام در اپلیکیشن ios آذربلیطاز اینکه اپلیکیشن اندروید آذربلیط را انتخاب کرده اید، بسیار خرسندیم. در ادامه برای شما پروسه ثبت نام در آذربلیط را بصورت کامل و گام به گام آموزش داده ایم.

1. در ابتدا از طریق منوی اصلی آیکون اپیلیکیشن آذربلیط را پیدا کرده و سپس آن را انتخاب نمایید تا برنامه اجرا گردد.2. در ادامه روند ثبت نام، شما با کلیک روی آیکون بالا سمت چپ که شبیه شکل آدمک است، صفحه جدید باز می شود که اطلاع می دهد میتوانید وارد برنامه شوید و یا ثبت نام کنید. شما در صورت فراموشی رمز عبور خود روی لینک پایین همین صفحه باز شده کلیک کنید. چون ما قصد داریم برای شما آموزش ثبت نام در برنامه را توضیح بدهیم شما بایستی روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. در صفحه باز شده که صفحه مربوط به ساخت حساب کاربری است شما بایستی اطلاعات مربوط به تمامی کادرهای صفحه را پر کنید و در آخر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
3-1. در کادر اول شما باید شماره تلفن خود را وارد نمایید. توجه فرمایید این کادر بسیار مهم است چون زمانی که شما ثبت نام می کنید اطلاعات ثبت نامی برای شما ارسال پیامک می شود و یا زمانی که بلیط خریداری می کنید اطلاعات بلیط برای شما ارسال می گردد.
3-2. در این کادر یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید و حتما دقت داشته باشید که کامل وارد کرده و اشتباه تایپی نداشته باشید. در صورتی که شما رمز عبور خود را فراموش کرده باشید و درخواست فراموشی رو بزنید از شما آدرس ایمیل تان را پرسیده، زمانی که بلیط خریداری می کنید اطلاعات بلیط نیز برای شما هم ایمیل و هم sms می گردد.
3-3. در این کادر و کادر پایین شما بایستی برای خود یک رمز عبور وارد نمایید و حتما دقت داشته باشید که رمز وارد شده در هر 2 کادر یکی باشد و فقط شما رمز عبورتان را بدانید و کس دیگری به حساب کابری شما دسترسی نداشته باشد.


4. بعد از ثبت نام شما به صفحه اصلی هدایت می شوید و با کلیک روی آیکون آدمک در بالا اطلاعات حساب کاربری خود شامل ایمیل و رمز عبور را وارد نمایید تا وارد شوید. بعد از ورود اگر روی آدمک کلیک کنید می توانید به اطلاعات بیشتری از حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید از جمله اینکه شارژ حساب خود را مشاهده میکنید، افزایش اعتبار انجام دهید، سوابق خرید خود را مشاهده کنید و یا اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده کنید.


مطلب قبلی

راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن ios آذربلیط

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در اپلیکیشن ios آذربلیط