راهنمای شارژ کیف پول اپلیکیشن ios آذربلیط

راهنمای ویدیویی شارژ کیف پول اپلیکیشن ios آذربلیط

در این بخش که قسمت آخر آموزش می باشد آموزش شارژ کیف پول اپلیکیشن ios آذربلیط را برای شما توضیح داده ایم. برای تسریع در فرآیند خرید بلیط مخصوصا بلیط های چارتری که به دلیل قیمت پایین و زود پر شدن ظرفیت سریع تر از بلیط سسیستمی به فروش می روند داشتن شارژ کیف پول در این مواقع سبب شده شما به درگاه بانک هدایت نشوید و همان لحظه از اعتبار خود هزینه را پرداخت کنید. در این قسمت ما آموزش ویدیویی نحوه شارژ کیف پول را برای شما بصورت جامع توضیح داده ایم.


آموزش قدم به قدم شارژ کیف پول از اپلیکیشن ios آذربلیط1. در ابتدا شما از طریق منوی اصلی وب اپلیکیشن آذربلیط را انتخاب و برنامه باز میشود. شما صفحه اصلی برنامه را مشاهده می کنید.2. بعد از اجرای برنامه اگر وارد حساب کاربری خود نشده اید، با کلیک روی آیکون آدمک بالای سمت چپ صفحه صفحه ورود به حساب باز می شود و شما ایمیل و رمز عبور خود را وارد می کنید. دوباره روی آیکون آدمک کلیک کنید تا در منوی کشویی که باز می شود روی دکمه افزایش اعتبار کلیک کنید.


آیا می دانستید هواپیمایی ترکیش بیش از 350 مقصد جهان پرواز دارد اما امارات نه!

3. در صفحه ای که باز می شود شما موجودی اعتبار حساب خود را مشاهده می کنید. برای افزایش اعتبار شما می توانید در کادر پایین مبلغی که قصد افزایش آن را دارید وارد کنید. دقت فرمایید مبلغ حتما به ریال باشد و سپس روی پرداخت کلیک فرمایید.


4. در این مرحله شما وارد درگاه بانکی می شوید که بایستی اطلاعات مربوط به حساب کارت خود را وارد نمایید تا عملیات پرداخت انجام گیرد. بعد از پرداخت وجه موفق شما به صفحه افزایش اعتبار برگشت داده می شوید و میتوانید مقدار افزایش اعتبار خود را در پنل کاربری خود مشاهده فرمایید.


مطلب قبلی

راهنمای استرداد بلیط داخلی و خارجی

خلبان های هواپیمایی اتحاد در آسمان با همدیگر کورس سرعت میگذارند و لایی می کشند.
مطلب بعدی

راهنمای ثبت نام در سایت آذربلیط