راهنماي خرید بليط هواپيما

 

از اينکه آذر بليط را انتخاب کرده ايد مفتخريم! تمام تلاش همکاران فني و تحقيق و توسعه ما بر پايه سهولت کار شما مشتري گرامي استوار است. پروسه انتخاب و خريد بليط در آذر بليط بسيار آسان است. کافي مبدا و مقصد و تاريخ پرواز را وارد کنيد تا آذربليط شما را تا دريافت بليطتان هدايت نمايد. براي اين منظور مطابق راهنما عمل نماييد:

 

۱. در صفحه اصلي آذر بليط و در کادر جستجوي مشخص شده در تصوير زير مبدا، مقصد، تاريخ رفت و برگشت و تعداد مسافر را انتخاب کرده و بر روي دکمه "جستجوي پرواز" کليک کنيد.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۲. در این مرحله سیستم به شما لیست پروازهای موجود برای مسیر انتخابی را نمایش می دهد. ما برای نمونه مسیر رفت تهران به تبریز را برای تاریخ ۸ آذرماه ۹۷ انتخاب کرده ایم. اطلاعات مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده می شوند:

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

۱. در این کادر اطلاعات بلیط شامل نوع هواپیمایی، سیستمی یا چارتری، ساعت حرکت، مبدا و مقصد و تاریخ پرواز به همراه قیمت بلیط نمایش داده میشود.
۲. در این بخش اطلاعات پرواز را کنترل کنید.
۳. پس از بررسی اطلاعات بلیط و پرواز می توانید با انتخاب بلیط رفت و بلیط برگشت پرواز خود را برای رزرو انتخاب نمایید.
۴. سیستم در این قسمت مسیر و تاریخ پرواز انتخابی را جهت سهولت بررسی نمایش می دهد.
۵. در این قسمت فیلترهای انتخاب پرواز برای روز قبل و بعد قرار دارند.
۶. با کلیک بر روی دکمه مسیر مخالف می توانید مسیر انتخابی را عوض کنید.
۷. در صورت نیاز به تغییر جستجو روی این دکمه کلیک کنید.
۸. برای سهولت جستجوی یک پرواز خاص فیلترهایی براساس قیمت و ساعت حرکت وجود دارد که به شما کمک می کند پروازها را بر اساس آن ها مرتب نمایید.
۹. در این بخش نیز تعداد پرواز یافت شده برای مسیر و زمان انتخابی شما نمایش داده می شود.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۳. پس از انتخاب پرواز های رفت و برگشت بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۴. در این مرحله چنانچه در مراحل قبل لاگین نکرده باشید سیستم از شما اطلاعات ورود درخواست می کند.
نکته: چنانچه قبلا ثبت نام نکرده اید نخست بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۵. در این مرحله بسته به تعداد نفرات انتخابی باید اسامی مسافران را وارد نمایید. اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد چراکه بلیط براساس همین اطلاعات صادر می شود.
پس از درج اطلاعات دکمه تایید و ادامه را کلیک نمایید.
نکته: در صورتیکه تمایل دارید بلیط به شماره و ایمیل دیگری ارسال شود تیک "می خواهم بلیط به شماره و ایمیل دیگری ارسال شود" را زده و اطلاعات را وارد کنید. همچنین در هرمرحله با کلیک بر روی دکمه "تغییر پرواز" می توانید پرواز انتخابی را عوض نمایید.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۶.در این مرحله سیستم اطلاعات پرواز انتخاب شده به همراه اطلاعات مسافران و قیمت بلیط هواپیما را نمایش می دهد. در بررسی اطلاعات این مرحله دقت زیادی نمایید. چراکه پس از این مرحله اطلاعات قابل اصلاح نیستند.
اما در این مرحله در صورت وجود هرگونه اشکال با کلیک بر روی دکمه "اصلاح اطلاعات" براحتی می توانید اطلاعات و بلیط را تغییر و اصلاح نمایید.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

۷.مرحله نهایی زدن دکمه پرداخت و صدور بلیط در تصویر بالاست که شما را به بانک هدایت می کند. بدیهی است که پس از پرداخت بلیط شما بصورت آنی صادر شده و اطلاعات آن برایتان نمایش داده میشود.

راهنماي خرید بلیط در آذر بليط

 

نکات مهم هنگام خرید بلیط هواپیما

  • پس از پرداخت موفق بلیط شما صادر می شود. چنانچه به هر دلیلی نتوانستید از بلیط پرینت بگیرید نگران نباشید! این بلیط در سوابق شما همواره قابل مشاهده است.
  • اگر پس از پرداخت موفق بلیط صادر نشد نگران نباشید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و همچنین همواره می توانید با شماره ۰۴۱۳۱۳۷ تماس داشته باشید.
  • شما می توانید به اکانت خود اعتبار اضافه نمایید تا در صورت وجود اعتبار بدون اتصال به درگاه بلیط هایتان صادر گردد. جهت افزودن وجه به اعتبار خود با ما تماس بگیرید. ۰۴۱۳۱۳۷

 

//