سفر به تهران با آذر بلیت


آیا دوست دارید با پروازهای ارزان قیمت به شهر تهران سفر کنید؟ در میان بلیت های تبریز به تهران بگردید و بهترین نرخ را در سایت آذربیلت پیدا و رزرو کنید . ما ایرلاین های مختلف را جست و جو می کنیم و می توانیم بهترین نرخ را به شما پیشنهاد دهیم. 
مطمیناً کمتر کسی را میتوان دید که تا به الان نامی از پایتخت کشور ایران نشنیده باشد و یا تا به الان به شهر تهران سفر نکرده باشد . شهر تهران ، شهری به بزرگی تاریخ کهن ایران زمین که همواره در راس یکی از شهرهای تاریخی کشور ایران بوده است . در ادامه این مطلب از آذربلیت شما را با چند جاذبه ی گردشگری تهران آشنا میکنیم :


1 – روستاهای اطراف تهران ( زرین دشت ، روستای افجه ، روستای ابنیک و روستای امامه )
2 – آبشار کلوگان تهران
3 -  دربند
4 – باغ موزه های شهر تهران
موزه صلح
موزه مقدم
موزه زمان
موزه سینما
موزه گلستان
موزه آبگینه
کاخ سعد آباد
کاخ نیاوران
باغ موزه نگارستان
موزه هنر ایران
باغ ایرانی
عمارت مسعودی

5 – برج میلاد
6 – پارک آب و آتش
7 – پل طبیعت


وضعیت آب و هوا تهران


آب و هوای شهر تهران گرم و معتدل است و در ماه های تیر و مرداد معمولا دمای هوا به بالاترین حد خود می رسد و در ماه های دی و بهمن به حداقل دمای خود می رسد. ميزان بارندگى در تهران معمولی رو به زیاد است به همين دليل پوشش گياهی در اطراف تهران زیبایی های خاصی را به استان تهران بخشیده است .


راهنمای خرید بلیت هواپیمای تهران


جستجوی بلیت هواپیما
شما برای مشاهده آخرین وضعیت بلیت تبریز تهران، در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیت (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازهای تهران به ما نمایش داده می شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.


رزرو بلیت هواپیما
انتخاب بلیت موردنظر : در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی سفر شما لیست بلیط ها از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین ها، تاریخ، ساعت پرواز و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیت و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روید . در صورتی که به دنبال بلیت ارزان قیمت تهران هستید و یا نه دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست سایت آذر بلیت به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیت، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید . برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در سایت استفاده نمایید .


برخی ویژگی های خرید بلیت تهران در آذر بلیت


امکان خرید خدمات به همراه بلیت تهران
به همراه بلیت هواپیما می توانید خدمات یک تور کامل مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات تشریفات فرودگاهی را از شرکت آذرگشت ملکی خریداری نمایید .
بلیت ارزان تبریز تهران
قیمت بلیت هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیت ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود .
اگر می خواهید بلیت تبریز تهران را حتما از هواپیمایی خاص خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید .