تور ویژه مشهد


تور ویژه مشهد بااقامت در هتل مجلل درویشی

مشهد، شهر عاشقان امام رضا (ع)، یکی از مقاصد پربازدید ایران است. حرم مطهر امام رضا (ع) پذیرای زائران بوده و جاذبه‌های گردشگری مشهد، چشم به راه گردشگران این شهر است. پیشنهاد ما برای افرادی که قصد سفر به شهر مشهد مقدس را دارند، تور ویژه مشهد با هواپیمایی سپهران و اقامت در هتل 5 ستاره مجلل درویشی است.
با این تور می‌توانید اقامتی رویایی را در هتل درویشی تجربه کنید و با پرواز سپهران از سفر هوایی خود لذت ببرید. با توجه به شرایط اخیر که با شیوع ویروس کرونا توصیه می‌شود در خانه بمانید، همه دلتنگ سفر شده‌اند. به ویژه مشهد که بسیاری از ایرانیان علاقه دارند حداقل یک بار در سال به زیارت امام رضا (ع) بروند. اگر شما نیز دلتان برای مشهد تنگ شده و قصد سفر دارید، هتلی را برای اقامت خود انتخاب کنید که تمامی پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

خدمات تور

- پرواز رفت و برگشت از تبریز با هواپیمایی سپهران
- اقامت در هتل 5 ستاره مجلل درویشی به مدت 2 شب، 3 شب، 4 شب و 5 شب
- ترانسفر رایگان حرم به صورت 24 ساعته
- صبحانه یا فولبرد
- اینترنت

پروتکل‌های بهداشتی در هتل مجلل درویشی

هتل مجلل درویشی برای حفظ سلامتی میهمانان خود اقدامات زیر را در نظر گرفته است:
- رعایت فاصله اجتماعی در رستوران‌ها
- رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا
- ضدعفونی کامل سطوح و مکان های مختلف هتل
- ارائه دستکش پلاستیکی، ماسک و پد الکلی
- کنترل درجه تب و رعایت موازین بهداشتی

تجربه پرواز رویایی با هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران فعالیت خود را از سال 1395 با شعار Feel the dream of travel آغاز کرده است. سپهران پروازهای هفتگی در مسیر تبریز – مشهد – تبریز دارد. پرواز تبریز به مشهد سپهران با هواپیمای بوئینگ 737 انجام می‌پذیرد.

هوا در پروازهای هواپیمایی سپهران پاکیزه‌تر از هر محیط بسته دیگر

شرکت هواپیمایی سپهران کلیه هواپیماهای خود را مجهز به فیلترهای تصفیه هوا HEPA نموده است. در تور ویژه مشهد، پروازی بدون هیچگونه ویروس و میکروب را با هواپیمایی سپهران تجربه خواهید کرد. تمامی فیلترهای HEPA می‌توانند ویروس‌ها و باکتری‌ها از جمله ویروس کرونا را فیلتر کنند.

جهت اطلاع از قیمت تور مشهد هتل درویشی، روزهای پرواز، ساعت پرواز و سایر اطلاعات تکمیلی با شماره 0413137 تماس حاصل فرمائید .