بلیط تبریز به باکو

سفر به باکو و اکتشاف تاریخ زیبای باکو به عنوان مقصدي باستاني و مدرن ، از تور باکو با بليط ارزان قيمت و هتل هاي لوکس لذت ببريد. بليط باکو را جستجو کنيد و بهترين نرخ را انتخاب کنيد . ما مي توانيم در سایت آذربلیط بهترين نرخ را به شما پيشنهاد کنيم .

بناهای تاریخی شهر باکو

اگر بخواهیم یکی از زیباترین مناطق گردشگری باکو را بگوییم که خیلی از زیبایی های تاریخی و بناهای مهم وجود دارد ، ایچری شهر باکو میباشد . ایچری شهر در معنای فارسی یعنی شهر داخلی . به اطمینان میتوان گفت که خیلی از بناهای تاریخی و ارزشمند شهر باکو در ایچری شهر قرار دارند . وجود مناره های بلند و زیبا ، مسهجد ، کاخ های با معماری های چشم نواز و زیبا خیلی از گردشگران تور باکو را به سمت خود میکشاند . برای اطلاعات بیشتر در خصوص تور باکو با همکاران ما در شرکت آذرگشت ملکی تماس حاصل فرمایید .

کاخ شیروان شاه؛ عظمت شهر باکو

شما گردشگران باکو میتوانید این کاخ بزرگ را در پشت دیواره های ایچری شهر مشاهده کنید . این کاخ در زمان امپراطوری شیروان شاه در منطقه تاریخی ایچری شهر بنا گردید و در زمان عصر خود یکی از کاخ های با شکوه و مجلل منطقه به شمار میرفت . امروزه کاخ شیروان شاه یکی از قدیمی ترین بناهای شهر باکو به شمار میرود . این کاخ در سال ۲۰۰۰ در میراث یونسکو ثبت گردید . اگر بخواهید با راه ساده به این منطقه برسید از مترو ایچری شهر و یا اتوبوس های خط ۸۸ ، ۵ و یا ۱۲۵ استفاده کنید .

راهنماي خريد بليط هواپيما

جستجوي بليط هواپيما

براي مشاهده از آخرين وضعيت بليط باکو، در بخش جستجوي پرواز، ابتدا نوع بليط (بليط رفت و برگشت، بليط رفت) را انتخاب کنيد و سپس مبدا، مقصد، تاريخ سفر، تعداد مسافران و … را تعيين نماييد؛ با زدن دکمه جستجو ليست پروازها نمايش داده شود. براي انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسي يا انگليسي را تايپ نماييد تا ليست شهرها نمايش داده شود و سپس مسير خود را انتخاب نماييد.

رزرو بليط هواپيما

انتخاب بليط موردنظر: در نتايج جستجو براساس شرايط انتخابي شما ليست بليط ها از ارزان قيمت ترين بليط نمايش داده مي شود و شما مي توانيد اطلاعات دقيق هر پرواز شامل ايرلاين، تاريخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازي و قيمت بليط را مشاهده نماييد؛ همچنين در قسمت « جزييات بيشتر اين پرواز » اطلاعات تکميلي مانند قوانين بليط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپيما ارايه شده است. با زدن دکمه رزرو و تاييد پرواز موردنظر، به گام بعدي ثبت مسافران مي رويد .

در صورتي که به دنبال بليط ارزان قيمت باکوهستيد .  با استفاده از فيلترهاي سمت راست به راحتي مي توانيد نتايج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوايي، قيمت بليط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشي نماييد . براي تغيير تاريخ پرواز مي توانيد از جستجوي مجدد در پنل سمت راست استفاده نماييد .

برخي ويژگي هاي خريد بليط باکو در آذر بلیط

امکان خريد خدمات به همراه بليط باکو

به همراه بليط هواپيمای باکو مي توانيد خدماتي مانند رزرو هتل ، ترانسفر فرودگاهي، بيمه مسافرتي، اخذ ويزا، خدمات تشريفات فرودگاهي را خريداري نماييد .

بليط ارزان باکو

قيمت بليط هواپيما به صورت آنلاين با توجه به تاريخ و ساعت به صورت لحظه اي تغيير مي کند. ليست پروازها به ترتيب از بليط ارزان قيمت به صورت صعودي نمايش داده مي شود .

جاذبه های ديدني شهر باکو

موزه حیدرعلی اف

پارک بولوار

برج های آتشین

ایچری شهر

قلعه دختر

غذاهای باکو

 پلو معروفترین غذای باکو است که سه بخش اصلی دارد : نخست برنج با زعفران، دارچین و ادویه‌های معطر؛ گوشت تازه گوسفند، گوساله یا جوجه سرخ‌شده؛ و نهایتا مخلوط سبزیجات و گاهی آجیل و خشکبار. البته  هر رستورانی پلوی مخصوص خود را دارد، با این حال همه به طرز غیر قابل مقاومتی، خوشمزه‌اند. کباب، شیشیلیک، کوبیده، برگ، چنجه، جوجه و انواع دیگر کباب که باکویی‌ها در درست کردنش استادند و همراه نان لواش، پیاز و ریحان سرو می‌کنند. از دیگر غذاهای باکو میتوان به دلمه های باکو با برگ مو و کوفته اشاره کرد که بی شباهت به کوفته تبریزی نیست. اگر در زمستان به تور هوایی باکو رفته اید و هوا خیلی سرد بود حتما آش ماست یا آش دوغ را در کافه ها و دکه های خیابانی امتحان کنید. این آش از محبوبترین آش های آذربایجان است که در سرعین و اردبیل نیز می توان یافت .